Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen bij Babylon Hotel aan het Haagse Bos en naast Den Haag Centraal, inclusief ontbijt en eventueel een 2-gangendiner
Een nachtje weg in Den Haag? Ontdek Babylon Hotel: een prachtig 4-sterrenhotel aan het Haagse Bos, naast het station van Den Haag. Alle bekende trekpleisters liggen binnen handbereik, net als de bijzondere boetiekjes en verborgen hotspots!
Jullie verblijven 1 of 2 nachten in een in een standaardkamer voor 2 personen die van alle gemakken is voorzien. Jullie beschikken over heerlijk zachte bedden, een eigen moderne badkamer, gratis wifi én een Nespresso-apparaat. 's Ochtends genieten jullie van een uitgebreid ontbijt, en eventueel kun je je verblijf uitbreiden met een overheerlijk 2-gangendiner op de dag van aankomst. Beleef de ultieme minivakantie!
Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen bij Babylon Hotel aan het Haagse Bos en naast Den Haag Centraal, inclusief ontbijt en eventueel een 2-gangendiner
Babylon Hotel is sinds 1978 niet meer weg te denken uit het Haagse straatbeeld! Deze landmark ligt op een toplocatie midden in het bruisende ministeriële hart van Den Haag, pal naast het station en met schitterend uitzicht over het Haagse Bos.
Het winkelgebied van de stad bevindt zich op loopafstand, net zoals alle culturele hotspots. Je kunt er ook rekenen op heel wat blijmakende extra’s. Wat dacht je bijvoorbeeld van een yogamat voor een ontspannende yogasessie tijdens je verblijf lekker in het park of in je kamer? Voor een heerlijk hapje of gastronomisch 3-gangendiner kun je terecht in Restaurant The Living Room. Alle gerechten worden bereid met verse en lokale producten.
Beleef de ultieme minivakantie in Babylon Hotel Den Haag!
Anderen kochten ook: