Virtual reality game(s) (30 minuten) inclusief een drankje naar keuze bij Kickcity: speel tot wel 4 games in één sessie en waan in een andere wereld
Stap een heel nieuwe wereld binnen en geniet van een unieke ervaring die je nog lang zal bijblijven! Zet je VR-bril op en ga 30 minuten lang de strijd met elkaar aan bij Kickcity. Binnen een half uur kun je 3 à 4 games spelen! Met 500 m² speeloppervlakte heeft Kickcity een van de grootste VR-arena’s van België! Perfect als uitje samen met vrienden, familie of collega's. Na afloop komen jullie bij onder het genot van een lekker drankje naar keuze.
EVA (e-sports virtual arena) biedt je een totaal nieuwe ervaring in de wereld van e-sports. Met de VR-headset en wapen ben je helemaal mobiel en maak je volledig deel uit van het spel. Je hebt keuze uit verschillende uitdagende spellen, zoals Legends of Mars, Zombies en Battle Arena. Durf jij het aan?
Virtual reality game(s) (30 minuten) inclusief een drankje naar keuze bij Kickcity: speel tot wel 4 games in één sessie en waan in een andere wereld
Gewoon gezellig met je vrienden, met collega's als teambuilding of voor een onvergetelijk vrijgezellenfeest... bij Kickcity zit je goed! De professionele instructeurs hebben als missie om je team een van de coolste tijden van het jaar te bezorgen.
Laat je verrassen door de nieuwste VR-games en speel tegen of met elkaar, of zelfs tegen teams over de hele wereld. Verkies je toch de echte wereld? Indoor of genieten in de buitenlucht? Kleiduifschieten, bijlen werpen, bubble foot en zelfs levend tafelvoetbal; het kan allemaal bij Kickcity. De activiteiten zijn geschikt voor jong en oud!
Beleef een onvergetelijke tijd bij Kickcity!
maandag | gesloten |
---|---|
dinsdag | 09:00 tot 22:00 |
woensdag | 09:00 tot 22:00 |
donderdag | 09:00 tot 22:00 |
vrijdag | 09:00 tot 22:00 |
zaterdag | 09:00 tot 12:00 |
zondag | 09:00 tot 19:00 |