West-Friesland

 Overzicht  Museum BroekerVeiling

Entree Museum BroekerVeiling + rondvaart

Entree tot Museum BroekerVeiling + een leuke rondvaart + koffie of thee met gebak en eventueel een goodiebag met een souvenir: beleef een gezellige dag uit

€ 23,20
€ 11,50
verkocht 467
Korting 50%
Tijd resterend: Uitverkocht!
50%

Highlights

  • Multideal:
    • Entree + rondvaart (volwassene) €11,50
    • Entree + rondvaart (kind van 4 t/m 12 jaar) €7,25
    • Entree + rondvaart + goodiebag (volwassene) €14,50
    • Entree + rondvaart + goodiebag (kind van 4 t/m 12 jaar) €10,25
  • Zie hier de lovende recensies
  • Inclusief koffie of thee en gebak en voor de kinderen frisdrank met iets lekkers
  • Ontdek de oudste doorvaargroenteveiling ter wereld bij Museum BroekerVeiling
  • Maak een leuke rondvaart om meer te leren over de omgeving
  • Eventueel inclusief een goodiebag!
  • Beleef een gezellige dag uit met het hele gezin
  • Ook geldig in het weekend!

Grote kleine letters

  • Geldig vanaf moment van aankoop t/m 16 jul. 2020
  • Geldig op dinsdag t/m zondag
  • Reserveren: geen reservering nodig
  • Museum BroekerVeiling is gesloten t/m 28 apr. 2020
  • Vragen over de deal? Bel: 088-205 05 05 of WhatsApp met: 088-205 05 05

Lees meer

Maak kennis met Museum BroekerVeiling! Het is niet zomaar een museum. Je vindt er de oudste veiling ter wereld: hier is veilen bij afslag ontstaan. Kom naar dit museum en beleef hoe een groenteveiling ruim een eeuw geleden verliep!

Combineer jouw dagje naar het museum met een leuke rondvaart om meer te leren over de omgeving. Je geniet bovendien nog van een kopje koffie of thee met gebak, zoals een broekerbol of appelgebak. Kinderen krijgen frisdrank en iets lekkers. Je kunt jouw bezoek eventueel nog compleet maken met een goodiebag met een souvenir. Beleef een gezellige middag uit!

keyboard_arrow_down
50%

Museum BroekerVeiling
Broek op Langedijk
Verkocht: 467
€ 23,20
€ 11,50
Tijd resterend: Uitverkocht!

Selecteer jouw deal

Entree + rondvaart (volwassene)

€ 23,20
€ 11,50
50% korting - 323 verkocht

Entree + rondvaart (kind van 4 t/m 12 jaar)

€ 15,25
€ 7,25
52% korting - 58 verkocht

Entree + rondvaart + goodiebag (volwassene)

€ 29,20
€ 14,50
50% korting - 59 verkocht

Entree + rondvaart + goodiebag (kind van 4 t/m 12 jaar)

€ 21,25
€ 10,50
51% korting - 27 verkocht

Highlights

  • Multideal:
  • Ook geldig in het weekend!

Grote kleine letters

 Overzicht  Recensies

Museum BroekerVeiling

Locaties

Museum BroekerVeiling ligt in het hart van het vroegere Rijk der Duizend Eilanden. Een land van noeste mannen en vrouwen die leefden van de tuinbouw, waarbij groenten centraal stonden. Al het vervoer ging met bootjes over het water; goederen, mensen, groenten maar ook tractoren en koeien kon je voorbij zien varen in het gebied. Op deze historische plek in Broek op Langedijk is in 1887 het veilen bij afslag ontstaan. Dit systeem wordt tegenwoordig bij alle grote veilingen toegepast. De herinnering wordt levend gehouden door het historische veilinggebouw en de markante lighallen die boven het water zijn gebouwd.

Water is voor het museum nog steeds een belangrijk gegeven. Zo is het prachtige museumterrein ook nog steeds omgeven door water. Het is dan ook mogelijk om vanuit het museum het water op allerlei manieren te verkennen, namelijk per elektrische fluisterboot, kano, akkerschuit of lekker actief op een sup!

In juli en augustus is Museum BroekerVeiling ook op maandag geopend van 10.00 tot 17.00 uur.

Broek op Langedijk
Museumweg 2
Routebeschrijving

Openingstijden

maandag gesloten
dinsdag 10:00 tot 17:00
woensdag 10:00 tot 17:00
donderdag 10:00 tot 17:00
vrijdag 10:00 tot 17:00
zaterdag 10:00 tot 17:00
zondag 10:00 tot 17:00

€ 23,20
Verkocht: 467

Op de valreep

Anderen kochten ook: