De beste restaurantdeals in de buurt van de Achterhoek
Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van de Achterhoek.
Geniet van een uitgebreid 2-gangen keuzediner met een saté-, burger- of schnitzelmenu bij Eetwinkel 't Huus: inclusief een tomatensoep vooraf of een Sundae achteraf
Beschrijving
Zin in een heerlijk diner met een uitgebreid menu en tomatensoep óf een Sundae? Kom langs bij Eetwinkel 't Huus in het centrum van Ruurlo, want hier zit je goed om te genieten van een 2-gangen keuzediner. Neem plaats en maak je keuze. Ga bijvoorbeeld voor een tomatensoep met een baconburger, of een varkensschnitzel met daarna een Sundae met chocolade en kersen. Bij jouw menu zit friet en salade inbegrepen. Zo weet je zeker dat het gaat smaken. Alvast smakelijk eten!
2-gangen keuzediner hoofdgerecht + voorgerecht OF nagerecht
Voorgerecht
Tomatensoep
Hoofdgerecht
Kipsatémenu
Baconburgermenu
Kipschnitzelmenu
Varkensschnitzelmenu
De menu's worden geserveerd met friet en salade
Nagerecht
Sundae pineapple
Sundae kers en chocolade
Sundae aardbei en chocolade
Recensies
9,5
130
G.
Mevr. G. Eggink
M.
Dhr. M. Vogelaar
goede kwaliteit, beter dan verwacht !
I.
Mevr. I. Lankheet- Kerver
Eten was meer dan genoeg en erg lekker. Een hele goede deal voor een kleine prijs. Vooral het ijs met kersen en chocolade was verrukkelijk!!!Echt een aanrader.
G.
Dhr. G. Te Grotenhuis
goed .
W.
Mevr. W. Benjamins
lekker en voldoende eten.
B.
Dhr. B. Janssen
Vriendelijke bediening en lekker eten. Dus …….top
D.
Mevr. D. Janssen Regelink
vond het echt lekker. beetje veel voor mij....
M.
Mevr. M. De Jonge
heerlijke schnitzel en ijscoupe, goede deal!
M.
Mevr. M. Schepers
Heerlijk schnitzel menu en lekker dessert.
Zeer vriendelijke bediening!
Een echte aanrader voor een goede prijs.