De beste restaurantdeals in de buurt van Amersfoort
Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Amersfoort.
Ben je gek op de Indische keuken? Kom dan snel langs bij buurtcentrum Maxima's in hartje Leusden-Zuid. Bij deze gezellige zaak geniet je van een heerlijke, uitgebreide rijsttafel inclusief 8 verschillende gerechtjes. Of ga voor de 3-gangen rijsttafel en smul van een verse soep vooraf en een verrukkelijk dessert. Ontdek de overheerlijke, traditionele smaken uit India. Kom langs met vrienden, familie of je partner en beleef een smakelijke avond. Geniet ervan!
Rijsttafel of 3-gangendiner
Voorgerecht (alleen bij 3 gangen)
Soep huisgemaakt
Hoofdgerecht
Rijsttafel
rendang
sajour lodeh
ore are
Indische balletjes
boontjes
zoete kippenpootjes
babi ketjap
tempeh
De gerechten in de rijsttafel worden geserveerd met kroepoek, tafelzuur en gebakken uitjes en kunnen per dag wisselen op basis van dagverse ingrediënten
Nagerecht (alleen bij 3 gangen)
Dame blanche met vanille-ijs en chocoladesaus
Gebak van de dag wisselend gebak
Coupe Mont Blanc met tokkelroom
Selectie van recensies
9,5
1.822
D.
Mevr. D. Van De Pol
Lekkere high tea! Ook zeker genoeg, je zit zeker vol erna
M.
Mevr. M. Van Rooijen
Wat een leuke workshop folie in lood! Ton helpt iedereen om met een kunststukje naar huis te gaan en geeft duidelijke uitleg. Ook de lunchplank was een aanrader. Genoten van deze hele leuke workshop en trots op het eindresultaat! Aanrader!
J.
Mevr. J. Schuppen
Al voor de vierde keer hier geweest, gewandeld en geluncht. leuk arrangement.
C.
Dhr. C. Van Vliet
Gezellige locatie en een uitstekende rijsttafel gegeten !
T.
Mevr. T. Vandenhoek
Gezellige bediening. Het eten/ kaasfondue is heerlijk.
S.
Mevr. S. Rekveld
Het was heel goed verzorgd en erg lekker en heel vriendelijk personeel, zeker voor herhaling !! Ook goed rolstoeltoegankelijk!!
M.
Mevr. M. Elmon
Vriendelijk en gewoon goed, komen zekers terug voor andere aanbiedingen
A.
Dhr. A. Van Ravestein
De frikandelen, bitterballen, en kroket vonden wij van slechte kwaliteit, soep mag iets gevulder. Broodjes, beleg, salade’s, toetje, gebak waren goed en vers, beter dan bij van der Valk, ook de warme gerechten waren redelijk op temperatuur, wat bij van der Valk vaak taai of koud is de laatste jaren, sfeer entourage goed! Bediening goed, en vriendelijk.
M.
Mevr. M. Veenendaal
Wij hebben lekker gebruncht. Prijs naar kwaliteit etc. Gezellig zitten ook. Gemoedelijke sfeer ;))
Ik miste alleen de echte Griekse yoghurt met noten en dergelijk. Voor de rest prima !
M.
Mevr. M. Van Doorn Tijmensen
goed buffet, vriendelijk personeel, rustige omgeving
R.
Dhr. R. Overhorst
Fijne bediening en eten was oke
S.
Mevr. S. Wijne
Het was een gezellige kerstlunch. Alsof je thuis eet samen met heel veel gasten. Er had wat minder taart en meer groenten mogen zijn. Het personeel wat er was was heel vriendelijk. Dank jullie wel!