De beste restaurantdeals in de buurt van Roosendaal-BoZ
Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Roosendaal-BoZ.
Gek op uitgebreid uit eten gaan? Kom dan naar De Beren in Roosendaal voor een 4-gangen keuzediner. Op de menukaart vind je voor ieder wat wils, zodat je vier gangen lang geniet van je favoriete gerechten. Ga bijvoorbeeld voor nacho's vooraf, risotto-bitterballen als tussengerecht, als hoofdgerecht de Chicken Crush burger en sluit af met de white chocolate crème brûlée. Beleef een beregezellige avond met je favoriete gezelschap. Eet smakelijk!
4-gangendiner
Voorgerecht
Gyoza's Japanse dumplings gevuld met kip, geserveerd met Hot & Spicy-saus, bosui, Spaanse peper en sesamzaad
Nacho's met tortillachips, warme cheddar, Spaanse pepers, barbecuesaus, zure room en guacamole
Tomatensoep romige tomatensoep met gehaktballetjes van rundvlees, crème fraîche, bieslook en breekbrood, ook vegetarisch verkrijgbaar
Carpaccio (+ €2,50) dungesneden ossenhaas met gebakken spekjes, Grana Padano, rucola, pijnboompitten en truffelmayonaise
Tussengerecht
Risotto-bitterballen gefrituurde bitterbal van risotto en mozzarella
Chilli 'Cheez' Nuggets met chipotlemayo en Spaanse peper
Spicy crispy chicken krokante stukjes kippendij met huisgemaakte Hot & Spicy-saus en bosui
Hoofdgerecht
Chicken Crush burger met krokante kip, frisse koolsla, lichtpittige chipotlemayo en Spaanse peper
Vegan burger vegan burger op een bun van rode biet met vegan bacon, ‘Chedda Cheeze’, vegan burgersaus en little gem
Saté 3 stokjes kip- of varkenshaassaté, geserveerd met huisgemaakte pindasaus, gebakken uitjes, atjar en kroepoek
Spareribs (425 gram) (+ €5) met een strike naar keuze: honing, ketjap, kruidenspread, pittig of smokey barbecue
Hoofdgerechten worden geserveerd met breekbrood, friet, zoeteaardappelfriet (+ €2) of een kleine salade (+ €2)
Nagerecht
Dame blanche vanilleroomijs met warme chocoladesaus en slagroom
Apple crumble huisgemaakte apple crumble uit de oven met zoet karamelijs
White chocolate crème brûlée romige crème met witte chocolade en een dun laagje krokante karamel
Selectie van recensies
9,0
90
F.
Mevr. F. Beerendonk
Heel lekker gegeten en vriendelijke snelle bediening, was goed geregeld
we vieren de verjaardag van me dochter daar. ik had een paar uurtjes van te voren ballonnen af gegeven die ze netjes geplaatst hadden .Eten was perfect zoals altijd .En personeel mijn complimenten 👏👌heel aardig .Zeer zeker de moeite waard om daarna toe te gaan .
De Beren Roosendaal
Heel leuk om te lezen en zien jullie graag weer een keertje terug in ons restaurant 🐻🐻🥳
J.
Dhr. J. De Gram
E.
Mevr. E. Post
K.
Dhr. K. Veeren Van Der
eten was toppie en ook de bediening
L.
Mevr. L. Van Horen
Mooi restaurant en vriendelijk personeel
J.
Dhr. J. Hoek
C.
Mevr. C. Hochmuth
Heerlijke lunch genuttigd,goede service en vriendelijke personeel
Zeker voor herhaling vatbaar
W.
Mevr. W. Van Der Weegen
super lekker gegeten, in een ontspannen sfeer.
J.
Dhr. J. Verhaard
veel keuze lunchkaart , aardige en vlotte serveersters, heerlijk gegeten
A.
Mevr. A. Cober
zeer lekker eten en vriendelijke bediening!!!
M.
Mevr. M. Van Der Velde
Heerlijk gegeten in een leuke ambiance en de bediening was top