De beste restaurantdeals in de buurt van Roosendaal-BoZ
Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Roosendaal-BoZ.
All-You-Can-Eat-tapaspannenkoeken (2 uur) bij PannenkoekenParadijs Bergen op Zoom: onbeperkt genieten van maar liefst 80 verschillende soorten pannenkoeken
Beschrijving
Pannenkoekenliefhebbers opgelet! Schuif aan bij PannenkoekenParadijs Bergen op Zoom en geniet hier 2 uur lang van onbeperkt pannenkoeken eten. Er zijn wel 80 verschillende soorten waar je uit kunt kiezen, waarvan je er per ronde 2 mag bestellen. De pannenkoeken zijn wat kleiner van formaat zodat jij er zoveel mogelijk kunt proeven. Beleef een gezellige en smakelijke avond uit. Om je vingers bij af te likken zó lekker!
All-You-Can-Eat-tapaspannenkoeken (2 uur)
Zoet:
Appel, kers en poedersuiker
Vers fruit en poedersuiker
Nutella
Banaan en kaneelsuiker
+ meer
Hartig:
Spek, paprika, ui en kaas
Salami, champignons en kaas
Spek, ham, prei en kaas
Ham, champignons, ui en kaas
+ meer
Uit verre landen:
Mexicaans met gekruid gehakt, maïs, ui, garnering en tacosaus
Toscaans met Toscaanse saus, ham, champignons, paprika, ui en oregano
Indonesische saté met stukjes kip, satésaus, atjar, gebakken uitjes en kroepoek
Hawaii met ham, ananas, prei en kaas
+ meer
Uit de zee:
Scampi met knoflook
Zalm en brie
Zeevruchten
Zalm en geitenkaas
+ meer
Kazen:
Brie en prei
Brie en spek
Geitenkaas, walnoten en honing
Kaas, paprika en champignons
+ meer
PannenkoekenParadijs Bergen Op Zoom
Recensies
9,6
73
C.
Mevr. C. Van Lierop
Heerlijke pannenkoeken gegeten. Waren van mooi formaat waardoor je er veel kon proeven. Ik kom zeker terug om de verschillende pannenkoeken te probere
D.
Mevr. D. Selen
Super lekker! Goede sfeer !
J.
Mevr. J. Blok
Leuk, gezellig en heerlijke pannenkoeken.
J.
Mevr. J. Hensbergen
Mijn neefje bedacht zijn eigen favoriete pannenkoek: met frikandel. De baas zorgde ervoor dat dat gerealiseerd werd, ook al stond dat niet op de kaart. Goud!
O.
Mevr. O. Aarts
J.
Dhr. J. Van Der Voort
was weer eens wat anders, zeker leuk om een keer te doen. wij vonden de mexicaanse pannenkoek het lekkerst. en van de zoete die met appel/rozijntjes
T.
Dhr. T. Aarts
Fijn concept, heerlijk gegeten en goede prijs/kwaliteit verhouding.
M.
Mevr. M. Santegoeds-Wullaert
Leuk concept, je kunt op deze manier allerlei verschillende smaken uitproberen. Pannenkoeken waren ook echt lekker. Mooi sfeervol restaurant ook. Drankprijzen zijn schappelijk voor hedendaagse begrippen. Aanrader!
J.
Dhr. J. De Jonge
zeer leuk restaurant. veel keuze en wachttijd is relatief kort.
R.
Mevr. R. Vanzundert
was lekker en goede service
A.
Mevr. A. De Lange-Hengstmengel
Is heel erg goed bevallen . voor herhaling vatbaar
S.
Mevr. S. Van De Wiele
super, zeer goeie ontvangst en bediening. zeer veel gegeten en zeer lekker . een echte aanrader