De beste restaurantdeals in de buurt van 's-Hertogenbosch
Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van 's-Hertogenbosch.
Compleet wandelarrangement bij Eetcafé de Klinkert met een 2-gangenlunch, een prachtige wandeling door het Nationaal Park en bij terugkomst appelgebak met koffie of thee
Beschrijving
Altijd al het Nationaal Park Loonse en Drunense Duinen willen verkennen? Grijp dan nu je kans met dit uitgebreide wandelarrangement inclusief 2-gangenlunch bij Eetcafé de Klinkert. Voor je wandel- of fietstocht smul jij van een heerlijke 2-gangenlunch. Nadat je de prachtige omgeving hebt verkent, rust je uit met een kopje koffie of thee en huisgemaakt appelgebak. Geniet van de perfecte dag uit met je partner of vriend(inn)en!
Wandelarrangement
Ontvangst ontvangst met een overheerlijke 2-gangenlunch
Wandeling jij krijgt een wandelkaart voor een wandeling van 2, 6, 11 of 13 kilometer of een fietsroute van 50 kilometer door Nationaal Park Loonse en Drunense Duinen
Terugkomst geniet bij terugkomst van huisgemaakt appelgebak en een kopje koffie of thee
2-gangenlunch
Voorgerecht
Tomatensoep
Soep van het moment
Hoofdgerecht
Uitsmijter ham/kaas keuze uit wit of bruin brood
Sandwich carpaccio met truffelmayonaise, Parmezaanse kaas en notenmelange
De Klinkert Focaccia met gemarineerde kipreepjes, gebakken ui en champignons
Winter sandwich oerbrood met pastrami, zuurkool, granaatappel, rucola en mosterdmayo
Recensies
9,8
257
I.
Mevr. I. Olieslagers
M.
Dhr. M. Schoon
Super, aanrader !
A.
Mevr. A. De Groot
Zeer lekker eten en een heerlijk uitje!
Wij gaan nog een keer☺️
E.
Mevr. E. Schoenmakers
Vriendelijke bediening en een mooie wandeling in een prachtig stukje brabant. Heerlijk geluncht en afgesloten met een lekker stuk appeltaart. Zeker voor herhaling vatbaar.
I.
Dhr. I. Van Thiel
8. Lunchen op het terras midden in de bossen. Goede lunch en vriendelijk personeel. Daarna heerlijk gewandeld. Aanrader!
B.
Mevr. B. Van Den Branden
E.
Mevr. E. Van Oers
Vriendelijke bediening. mooie wandeling. wij komen zeker terug.
C.
Dhr. C. Wit
I.
Mevr. I. Versluijs
Vriendelijke ontvangst, gezellige sfeer en lekker eten. Mijn schoonouders hebben er van genoten! Bedankt 👍
C.
Mevr. C. Janse-Verhaar
we zijn enorm vriendelijk geholpen en het eten was goed verzorgd en niet te snel achter elkaar . Kortom zeer tevreden .
J.
Mevr. J. Gouw
Alles heerlijk vers klaargemaakt
L.
Mevr. L. De Vries
Mooie wandeling, heerlijke lunch, vriendelijke personeel en goed meegedacht met allergieën, voor herhaling vatbaar.
H.
Mevr. H. Groenendaal
Gastvrije ontvangst en vriendelijke bediening. Prima lunch en mooie wandelroute ( 10 km) . Bij terugkomst lekkere cappuccino met een Vughtenaartje . Heerlijk! Wij komen hier graag terug !