De beste restaurantdeals in de buurt van Eindhoven
Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Eindhoven.
Compleet wandelarrangement bij SNTZL. De Zwaan: ontvangst met koffie en gebak, mooie wandeling door de omgeving van Oirschot en bij terugkomst een lunch
Beschrijving
Zin in een dagje in de buitenlucht? Dan is dit wandelarrangement bij SNTZL. De Zwaan aan de Markt in hartje Oirschot iets voor jou! Bij dit gezellige restaurant word je hartelijk ontvangen met koffie en gebak. Vervolgens verken je de mooie omgeving van Oirschot aan de hand van een route van 8 km. Bij terugkomst krijg je nog een heerlijke lunch bij De Zwaan. Beleef een fijne dag!
Wandelarrangement
Ontvangst
Koffie en gebak
Wandeling
Mooie wandelroute door de omgeving van Oirschot een route van 8 km, ongeveer 1 uur en 40 minuten
Terugkomst
Lunch een kopje soep en luxe belegd broodje
Recensies
9,4
107
D.
Mevr. D. Van Den Akker
M.
Mevr. M. Balduk
M.
Mevr. M. Van De Ven
Wij hebben afgelopen zondag de wandeling gedaan.Wij werden heel prettig ontvangen met koffie+appeltaart.Heerlijk geluncht na afloop.Was top! Aanrader.
E.
Mevr. E. Bastiaansen
Het personeel van sntzl was heel vriendelijk . de wandeling was leuk. zeker omdat er ook opdrachten te doen waren. en de lunch was ook prima
M.
Mevr. M. Tabbers
Prima deal: lekker eten, fijne wandeling, aardige en betrokken bediening en mooi locatie!
I.
Mevr. I. Govaers
Goed en zeer vriendelijk personeel en lekker. Aanrader
N.
Mevr. N. Schietecat
Een vriendelijke ontvangst, goede gezellige sfeer vriendelijk personeel. Met een kop koffie en lekkere appeltaart.
Een prachtige wandeltocht.
Na afloop genoten een heerlijke lunch.
Top deal.
J.
Mevr. J. Faes
Leuk arrangement; goede ontvangst, leuke wandeling inclusief puzzel/opdracht en prima lunch
M.
Mevr. M. Pieters
Leuke ontvangst, lekkere cappucino+appeltaart, fijne, leuke wandeling, incl Kerstmarkt bij Coppelmans om af te ronden met een voortreffelijke lunch
R.
Mevr. R. Kruif
een leuke ontspannen sfeer. lekkers bij de koffie en een heerlijke lunch. wij hebben er echt van genoten
J.
Dhr. J. Van Lievenoogen
Gezellig vriendelijk ontvangst in het historische centrum van Oirschot. Waar we heerlijk hebben kunnen genieten van het arrangement met wandeling.
M.
Mevr. M. Dirkx-Wouters
M.
Mevr. M. Meijer
Koffie met appelgebak daarna leuke speurtocht en afsluiting met lekker kopje soep en heerlijke verse sandwich met huisgemaakte tonijn salade. We hebben ondanks het gure weer een erg leuke middag gehad