Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Hasselt.
Geniet van een uitgebreid ontbijt bij De Refter in hartje Hasselt: met ovenvers brood, een eitje, vers fruit, Griekse yoghurt, cava en meer
Beschrijving
Begin je dag goed met een uitgebreid ontbijt bij De Refter. Bij deze gezellige zaak in hartje Hasselt kun je je tegoed doen aan een smakelijk ontbijt met alles erop en eraan. Perfect voorafgaand aan een gezellig dagje shoppen!
Ontbijt
Houthakkersbrood
Pistolet
Koffiekoek
Beenham
Jonge kaas
Confituur
Nutella
Spek
Boter
Zachtgekookt eitje met soldaatjes of spiegelei
Griekse yoghurt met vers fruit en granola
Vers sinaasappelsap
Warme drank naar keuze
Glaasje cava
Recensies
8,8
136
D.
Mevr. D. Debby
B.
Mevr. B. Vanierschot
Fijne zaak in het centrum van Hasselt. Heel lekker ontbijt en super vriendelijke bediening. We blijven terugkomen.
M.
Mevr. M. Gerits
J.
Mevr. J. Vertessen
lekker en vriendelijke bediening
H.
Mevr. H. Schroven
Vriendelijk onthaald. Aangegeven dat we geen spek moesten en hebben hiervoor kaas in de plaats gekregen. Mooi gepresenteerd en heel lekker.