Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Kortrijk.
Uitgebreid tapasdiner + cava bij Eetcafé De Promenade
Eetcafé De Promenade Kortrijk
9.5 star
Kortrijk
€75€23,50
Verkocht: 120
In het kort
Geniet van een zalig tapasdiner van 2 uur met meer dan 10 verschillende soorten tapas bij Eetcafé De Promenade in hartje Kortrijk: met onder andere heerlijke zalm, gamba's, serranoham en daarnaast een glas cava
Beschrijving
Wil jij smullen van een heerlijk diner in Spaanse stijl? Dan ben je aan het juiste adres bij Eetcafé De Promenade in het hartje van Kortrijk: je geniet hier nu van een tapasdiner van 2 uur met wel 13 verschillende soorten tapas. Geniet bijvoorbeeld van patatas bravas volgens eigen recept, Spaanse chorizo en nog veel meer. Daarnaast krijg je ook een glas cava om het helemaal compleet te maken. Met lekker weer kun je ook plaatsnemen op het terras. Alvast smakelijk eten!
Tapasdiner (2 uur) + glas cava
Koude tapas:
Serranoham met meloen
Chorizo
Salami
Kaas (2 soorten)
Olijven
Sardientjes
Gerookte zalm
Warme tapas:
Dagsoep met brood
Albondigas
Patatas bravas a la Promenade
Gamba's a la plancha
Gefrituurde calamares
Gefrituurde scampi's
Kip in een kruidenjasje
Kaasballetjes
Bitterballen
+ meer
+ Glas cava
Bovenstaande gerechten zijn voorbeeldgerechten. Het tapasdiner wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten
Recensies
9,5
83
C.
Mevr. C. Verclyte
M.
Mevr. M. Verdoolaege
C.
Mevr. C. Moulin
M.
Mevr. M. Bogaerts
L.
Mevr. L. Poniatowska
N.
Mevr. N. Vanhoegaerden
C.
Mevr. C. Naessens
Vriendelijk onthaalde porties waren voldoende!
M.
Dhr. M. Szymanski
Donderdag 27 oktober geweest. Heel toffe sfeer. Zeer aangename baas. Het was zeer lekker! Restjes kregen we mee naar huis. . Ik ga zeker nog terug!
I.
Mevr. I. Sercu
Super lekker! Vlotte e vriendelijke bediening!Ik ga zeker nog terug!!!
E.
Mevr. E. Lefevre
lekker eten en goede service
S.
Mevr. S. Oppowa
super bediening, leuke sfeer en super lekker eten
K.
Mevr. K. Vasilevskiy
Heel vriendelijk personeel. Het eten was heel lekker. Wel speciaal!
R.
Dhr. R. Bollen
Eerste indruk, oei, eten in een café? Maar, super onthaald, gezellige zaak, lekker eten en zeer schappelijke drankprijzen. Zeker een aanrader!