Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Parkstad.
Compleet wandelarrangement van Brasserie Kasteel Schaloen met apfelstrudel en warme drank vooraf + dagschotel na afloop
Beschrijving
Houd jij van bourgondisch genieten en wandelen over heuvels en door rustieke dorpjes? Dan is een uitgebreid wandelarrangement van Brasserie Kasteel Schaloen jou op het lijf geschreven.
Na een lekker warm stukje apfelstrudel en een warme drank naar keuze kun jij lekker een middag op pad. Om de honger na afloop te stillen smul je van een seizoensgebonden dagschotel met friet om ter plaatse van te genieten. Geniet van een fijne middag in de buitenlucht!
Wandelarrangement
Ontvangst
Apfelstrudel warm stukje apfelstrudel met poedersuiker
Warme drank naar keuze koffie, thee, warme chocomel of glühwein
Wandeling (6 tot 9 km) met routekaart bewonder het unieke landschap rondom Valkenburg en Kasteel Schaloen
Terugkomst seizoensgebonden dagschotel met friet, met keuze uit:
vegetarisch gerecht
pulled pork
zuurvlees
schnitzel
Recensies
8,4
1.866
G.
Dhr. G. Schoenmakers
Gastvrije ontvangst met heerlijke warme apfelstrudel en warme chocomelk,daarna mooie wandeling door heuvellandschap,langs de Geul en met beversporen.
S.
Mevr. S. Sambo
Top ervaring super bijzonder gans gezin genoten en gezin met minder inkomen super leuke dag beleefd!!
A.
Mevr. A. Wierstra
M.
Mevr. M. Houben
D.
Mevr. D. Van Den Brink
Simpel en lekker, heel vriendelijk personeel
M.
Dhr. M. Van Den Boogaart
altijd goed eten daar, goede bediening, relaxed, wordt nergens op bezuinigd
O.
Mevr. O. Metten
Was super deal fijne wandeling en lekker eten in een mooie zaak ze waren ook zeer vriendelijk
G.
Mevr. G. Devaan
gastvrij en vriendelijke bediening. Gaven goede tips voor de wandeling en toen wij weer terug kwamen informeren of het leuk was. Top locatie.
M.
Dhr. M. Dassen
de locatie is in een mooi wandelgebied, gezellige ruimte en eten was goed, ook de bediening
W.
Mevr. W. Poot
Leuke wandeling en de rest was ook lekker.
N.
Mevr. N. Funk
Prima arrangement, leuke combinatie van wandeling&diner, mooie wandelroute. Aanrader!
J.
Dhr. J. Klein
Alles was prima
A.
Mevr. A. Fredrix
Bij aankomst kregen we koffie en apfelstrudel, erg lekker. Wandeling gemaakt van Ca. 7 km, vervolgens hebben friet net zuurvlees en schnitzel gegeten. Goed verzorgd, leuke ambiance, al in kerstsfeer.