Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Utrecht.
Beleef een gezellige avond uit met een heerlijk 3-gangendiner met vrije keuze van de kaart bij het sfeervolle restaurant Bij Lex: of ga voor een uitgebreide lunch met het 12-uurtje inclusief een prachtige wandelroute
Highlights
Multideal:
12-uurtje (geldig op vr t/m zo) €7,95
3-gangendiner à la carte (geldig op wo + do) €22,50
Heerlijk 3-gangendiner met vrije keuze van de kaart of smakelijk 12-uurtje inclusief wandelroute bij Bij Lex
Beleef een fijne middag of avond uit bij het altijd gezellige Bij Lex! Jij kunt hier aanschuiven voor een verrukkelijk 3-gangendiner met vrije keuze van de kaart. Smul bijvoorbeeld van pompoensoep, truffelrisotto en sluit af met een stroopwafelsorbet. Meer zin in een uitgebreide lunch? Geniet dan van het 12-uurtje inclusief een prachtige wandelroute van ca. 5 km die langs onder andere Slot Zeist loopt. Dit gezellige restaurant met een huiselijke sfeer is de perfecte setting voor een heerlijke avond tafelen. Geniet ervan!
3-gangendiner (voorbeeldmenu)
Voorgerecht
Brood met smeersels mandje met brood en verschillende smeersels
Pompoensoep met kokos en wortel
Crispy sushi met soja, wasabi, zeewier en zalm
Champignons Dordogne met brood en aioli
Kaasfondue met groenten en brood
Antipasti (voor 2 personen) (+ €3) proeverij van diverse gerechtjes
Carpaccio (+ €3) met truffel en Parmezaanse kaas
Hoofdgerecht
Pasta gamba met knoflook, bospaddenstoelen en Parmezaanse kaas
Kipsaté met patat, salade, kroepoek en satésaus
Nacho's met gekruid gehakt, tomatensaus, kaas en guacamole
Runderstoofpot met knolselderij, wortel, prei en ui
Truffelrisotto met paddenstoelen, rucola en Parmezaanse kaas
Runderburger (200 gram) keuze uit Cheezee burger, Mexican burger, Italian burger, American burger en French burger met brie
Nagerecht
Cheesecake van karamel en walnoot met pecan-ijs en slagroom
Stroopwafelsorbet met vanille, stroopwafel en salted caramel
Toetje de Wit met vanille, chocolade en slagroom
Appelcrumble met vanille-ijs en slagroom
Friandise huisgemaakte hapjes
Grand dessert (+ €3) huisgemaakte verwennerij
Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu en wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten
12-uurtje
Soepje
Broodje kroket met mosterd
Sandwich met ham en boerenkaas
Uitsmijter
Salade
+ wandelroute van ongeveer 5 km langs onder andere Slot Zeist
Selectie van recensies info_outlined
close
Selectie van recensies
Social Deal vindt transparantie erg belangrijk. Het cijfer 9,4 van Bij Lex komt tot stand door alle gegeven reviews van consumenten die daadwerkelijk langs zijn geweest bij Bij Lex.
Recensies worden altijd overlegd met de ondernemer. Het verschilt per ondernemer of de recensies worden verwerkt. Alleen de verwerkte reviews worden geplaatst op Social Deal.
Alle reviews worden gelezen door de klantenservice van Social Deal. Om de kwaliteit hoog te houden worden uitzonderlijke recensies besproken met de ondernemer om zijn kwaliteit en service hoog te houden. Samen zorgen wij ervoor dat je via Social Deal dezelfde service en kwaliteit geniet voor een betere prijs. Ook jouw recensies helpen daarbij. Lees meer
Mocht je je benadeeld voelen door een ondernemer laat het ons dan weten via service@socialdeal.nl en wij zullen bemiddelen in een goede oplossing.
9,4
650
Y.
Mevr. Y. Ansem
relaxte omgeving en leuke bediening.
A.
Mevr. A. De Mari
Echt heel lekker en vers gegeten, fijne sfeer en lieve bediening :)
T.
Mevr. T. Maljaars
Vriendelijke mensen, leuke plek, heerlijke lunch
I.
Mevr. I. Rebergen
gezellige ambiance in huiselijke sfeer, weer heerlijk geluncht thx Kevin en super bediening thx Lex.
Tot de volgende keer weer.
W.
Mevr. W. Visser
super lekker gegeten! voor herhaling vatbaar!
G.
Mevr. G. Barth-Vosmeer
B.
Dhr. B. Schrijver
goed eten met vriendelijke bediening
H.
Mevr. H. Walstijn
Heerlijk 12 uurtje, een prettige en klantgerichte gastheer! Ondanks onze vertraging geen probleem. Relaxte sfeer. absoluut voor herhaling vatbaar (denk het diner arrangement)
M.
Mevr. M. Van De Weerdt
Klein, maar gezellig en sfeervol. High tea was lekker!
M.
Mevr. M. Roose
Vriendelijke bediening en lekkere high tea
J.
Mevr. J. Wijk
Gezellig huiselijk restaurant, vriendelijk en relaxed personeel en heerlijk eten. Aanrader!
Q.
Mevr. Q. Murré
Lekkere High tea gehad. Hapjes hadden goede smaak. Had alleen 1 extra hartig hapje geperverteerd boven de zoete
J.
Dhr. J. Kleibeuker
Wij waren aangenaam verrast door het heerlijke eten, van voorgerecht tot nagerecht. Er was ook bij de opmaak aandacht aan besteed. Ook de bediening was rustig en gemoedelijk. Een echte aanrader om eens zonder opsmuk uit eten te gaan. Wij hebben genoten!