Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Utrecht.
All-You-Can-Eat tapasdiner bij Tapasbar Huize den Eng
Tapasbar Huize den Eng
8.6 star
Uitstekend • 165 beoordelingen
't Goy
Verkocht: 567
Regulier€32,95
€23,95
In het kort
Geniet van een All-You-Can-Eat tapasdiner zonder tijdslimiet bij Tapasbar Huize den Eng: smul van verschillende vis-, vlees- en vegetarische tapas en beleef een smakelijke avond uit
Highlights
Geniet van een All-You-Can-Eat tapasdiner zonder tijdslimiet bij Tapasbar Huize den Eng
na aankoop verplicht online reserveren met 'Social Deal Reserveren' (te vinden onder het overzicht: mijn vouchers)
reserveer met ten minste 2 en maximaal 6 personen (1 voucher is geldig voor 1 persoon)
voor groepen vanaf 7 personen telefonisch reserveren via de Klantenservice van Social Deal (088 - 205 05 05)
Exclusief desserts en drankjes
Vragen over de deal? Bel: 088-205 05 05 of WhatsApp met: 088-205 05 05
Meer over deze deal
Geniet van een All-You-Can-Eat tapasdiner zonder tijdslimiet. Smul van verschillende vis-, vlees- en vegetarische tapas. Ga bijvoorbeeld voor overheerlijke crostini's met geitenkaas en honing. Fan van vis? Kies dan bijvoorbeeld gamba's van de bakplaat of gebakken mosselen. Ben jij een echte vleeseter? Dan zijn de kippenpootjes in knoflookolie of spicy beef in ketjapsaus echt iets voor jou! Wat je ook kiest, je geniet van een smakelijke avond uit in goed gezelschap. Eet smakelijk!
All-You-Can-Eat tapasdiner zonder tijdslimiet Je kiest per ronde maximaal 4 gerechten per persoon
Vegetarisch:
Champignons in knoflook
Crostini met geitenkaas en honing
Huisgemarineerde olijven
Stokbrood met tomaat
Courgette
Mini loempia's
Gebakken camembert
Falafel
Stokbrood met knoflookmayonaise
Aardappelblokjes in pittige saus
Frietjes met mayonaise
Maiskolf
Salade
Sojabonen
Nacho's
Vis:
Gamba's van de bakplaat
Garnalenspies
Gefrituurde inktvisringen
Garnalenkroketten
Gebakken mosselen
Zalmfilet
Top Sol witvis
Vlees:
Kippenpootjes in knoflookolie
Kipdijfilet
Lamskoteletjes in honing
Gemarineerd vleesspiesje
Spareribs
Ossenhaaspuntjes met sesamzaadjes
Varkenshaas met honing-mosterdsaus
Gehaktballetjes
Aspergerol
Kipsaté
Pikant ossenhaasje
Ossenhaasje in peper-roomsaus
Oosters flensje
Sushi krokante kip
Gyoza gevuld met kip
Taco met kipgehakt
Spicy beef in ketjapsaus
Selectie van recensies info_outlined
close
Selectie van recensies
Social Deal vindt transparantie erg belangrijk. Het cijfer 8,6 van Tapasbar Huize den Eng komt tot stand door alle gegeven reviews van consumenten die daadwerkelijk langs zijn geweest bij Tapasbar Huize den Eng.
Recensies worden altijd overlegd met de ondernemer. Het verschilt per ondernemer of de recensies worden verwerkt. Alleen de verwerkte reviews worden geplaatst op Social Deal.
Alle reviews worden gelezen door de klantenservice van Social Deal. Om de kwaliteit hoog te houden worden uitzonderlijke recensies besproken met de ondernemer om zijn kwaliteit en service hoog te houden. Samen zorgen wij ervoor dat je via Social Deal dezelfde service en kwaliteit geniet voor een betere prijs. Ook jouw recensies helpen daarbij. Lees meer
Mocht je je benadeeld voelen door een ondernemer laat het ons dan weten via service@socialdeal.nl en wij zullen bemiddelen in een goede oplossing.
8,6
165
Y.
Mevr. Y. Vermeulen
Heerlijk gegeten. Ruime keuze qua gerechtjes.
L.
Mevr. L. Schilders
Wederom heerlijk gegeten.
Y.
Mevr. Y. Wagensveld
K.
Mevr. K. De Kort
Samen met mijn vriend hier voor het eerst geweest en het eten was super goed en we hebben een hele gezellige avond gehad.
P.
Dhr. P. Van Konijnenburg
M.
Mevr. M. Bruinsma
veel keus, heerlijke tapas, zeer klantvriendelijke bediening. Bijna 'goedkoop' te noemen. Alleen stoor ik me soms wat de quote:
all you can eat. Zou zelf liever spreken over: all you want to eat.
H.
Mevr. H. Plantinga
Lekker gegeten en super vriendelijke bediening!
J.
Mevr. J. Van Dijk
Heerlijk gegeten,vriendelijk bediening.
Y.
Mevr. Y. Vermeulen
Heerlijk gegeten. Ruime keuze en vlotte bediening.
Een aanrader.
G.
Mevr. G. Oorburg
K.
Dhr. K. Van Den Berg
Lekker gegeten en fijn lang getafeld. Aardige ober. Al met al, leuke avond.
R.
Dhr. R. Meuken
Tapas Restaurant De Eng in 't Goy. altijd lekker en gezellig voor een goede prijs en aardige bediening.
M.
Mevr. M. Tomassen-Sol
Het was een supergoede deal, heerlijke gekruid eten en desserts, vriendelijke bediening, dus ja, voor herhaling vatbaar, voor deze prijs ga ik elke week terug, bedankt lieda Anita Jolanda en myrthle Tomassen, tot de volgende x en ook bij de gewone prijs komen we graag nog een x terug 👍🏻
Maak kennis met Tapasbar Huize den Eng! Deze gezellige tapasbar vind je in het pittoreske dorpje 't Goy in de buurt van Houten. Dankzij de uitgebreide kaart met zowel warme als koude tapas geniet jij van de allerlekkerste gerechten. Keuzestress? Geen probleem. Door het all you can eat concept zónder tijdslimiet proef jij op je gemakje de lekkerste tapas. Gecombineerd met een heerlijk Spaanse wijn of natuurlijk Sangria wacht een avond vol genot.
Iets te vieren? Ook dan ben je bij Tapasbar Huize den Eng van harte welkom. Organiseer bijvoorbeeld een bedrijfsevenement, je verjaardag of trouwfeest in een van de zalen. Jij geniet van een onvergetelijke dag terwijl alles tot in de puntjes voor jou wordt verzorgd.
Via Social Deal geniet je van dezelfde kwaliteit en service als bij een reguliere boeking, maar dan voor een Social Deal prijs. Deze korting is exclusief voor onze leden. Hoe dat kan? Wij onderhandelen scherpe prijzen namens duizenden consumenten, waardoor we samen een krachtig collectief vormen.
Voor de ondernemer is Social Deal een slimme manier van marketing: ze bereiken via Social Deal nieuwe gasten zonder extra kosten. Jij boekt bovendien vaak op momenten die de ondernemer goed uitkomen. Zo kan de ondernemer zijn zaak vullen, en jij profiteert van een flinke korting.
Het resultaat: jij beleeft een onvergetelijk uitje, diner of activiteit voor een verrassend lage Social Deal-prijs
Via Social Deal geniet je van dezelfde kwaliteit en service als bij een reguliere boeking, maar dan voor een Social Deal prijs. Deze korting is exclusief voor onze leden. Hoe dat kan? Wij onderhandelen scherpe prijzen namens duizenden consumenten, waardoor we samen een krachtig collectief vormen.
Voor de ondernemer is Social Deal een slimme manier van marketing: ze bereiken via Social Deal nieuwe gasten zonder extra kosten. Jij boekt bovendien vaak op momenten die de ondernemer goed uitkomen. Zo kan de ondernemer zijn zaak vullen, en jij profiteert van een flinke korting.
Het resultaat: jij beleeft een onvergetelijk uitje, diner of activiteit voor een verrassend lage Social Deal-prijs