De beste restaurantdeals in de buurt van West-Friesland
Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van West-Friesland.
Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
Grote kleine letters
Geldig vanaf moment van aankoop t/m 8 jul 2023
Reserveren: na aankoop online reserveren met 'Social Deal Reserveren' (te vinden onder het overzicht: mijn vouchers)
Vragen over de deal? Bel: 088-205 05 05 of WhatsApp met: 088-205 05 05
Meer over deze deal
Wil jij een goede bodem leggen voor een middagje shoppen met een vriend(in) in Alkmaar? HEMA De Mare in Alkmaar regelt dat voor je. Jij geniet hier van een verrukkelijke lunch bestaande uit een vers belegd broodje, lekkernij én een warme of koude drank. En jij mag ze alle drie zelf uitkiezen! Jij kan er weer volop tegenaan.
Broodje, lekkernij en drank
Broodje
Broodje kip met milde kerriesaus
Broodje roomkaas
Broodje tonijnsalade
Broodje filet americain
Broodje kerriesalade
Broodje asperge-beenhamsalade
Lekkernij
Muffin
Big American cookie
Luxe kokos koek
Croissantje met jam
Drank
Alle koude dranken
Koffie
Thee
Verse muntthee
Cappuccino
Latte macchiato
Warme chocolademelk
Selectie van recensies
9,4
143
R.
Mevr. R. De Lange
S.
Dhr. S. Shilbayeh
J.
Mevr. J. Roovers
J.
Mevr. J. Groenveld
A.
Mevr. A. Sijts-Kos
Heerlijk genoten van de ijskoffie en ijscoupe en je mocht kiezen tussen verschillende soorten. Die ijscoupe met mango is erg lekker. Prijs is goed.
G.
Dhr. G. Veldman
Prima deal
E.
Mevr. E. Dekker
Leuk geholpen en veel heerlijk ijs, een top deal!
B.
Mevr. B. Van De Beld
een lief en hartelijke jonge dame die alles netjes uitlegde. er was veel keuze en de broodjes en muffin waren heerlijk vers
L.
Mevr. L. Bes
top lunch voor leuke prijs
L.
Mevr. L. De Vries
Heerlijk broodje. Alles prima. Goedkoop en lekker. Top