Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Zeeland.
na aankoop online reserveren met 'Social Deal Reserveren' (te vinden onder het overzicht: mijn vouchers)
maximaal 8 personen per gezelschap
Voor groepen vanaf 9 personen telefonisch reserveren via de Klantenservice van Social Deal (088 - 205 05 05)
Vragen over de deal? Bel: 088-205 05 05 of WhatsApp met: 088-205 05 05
Meer over deze deal
Heb jij trek in een uitgebreide lunch? Voel je welkom bij NAAST De Dighter in Vlissingen om aan te schuiven voor een heerlijke 2-gangenlunch. Smul bijvoorbeeld van een gegratineerde uiensoep en een broodje buikspek. In dit sfeervolle restaurant beleef jij een geweldige middag. Gelegen aan het Bellamypark zit jij namelijk in het culturele hart van de stad. Ideaal om even bij te kletsen met een vriend(in) of familie. Eet smakelijk!
2-gangenlunch
Voorgerecht
Uiensoep gegratineerd met Cheddar
Vissoep met Gamba en Zalm
Hoofdgerecht
Tosti met achterham en boerenkaas
Tosti NAAST met achterham, boerenkaas, bieslookcrème, cheddar en spek
Open sandwich Italian met prosciutto, spek, pecorino romano en truffel
Uitsmijter met achterham, boerenkaas en spek
Broodje gamba met gambasalade
Broodje buikspek met ketjap en krokante uitjes
Open vega sandwich met geitenkaas, salade en pecan
Kroketten keuze uit rundvlees of kaas op wit panitobrood
Selectie van recensies
9,6
220
K.
Dhr. K. Joosse
C.
Dhr. C. Simons
Fijne bediening eten heerlijk
C.
Mevr. C. Goetheer
Een gezellig restaurant, met fijne muziek en vriendelijk personeel.
De borden zijn mooi opgemaakt en het eten heel lekker. We waren nog nooit hier geweest maar komen zeker terug.
O.
Mevr. O. Op Den Camp
Ik ben hier al vaker geweest. Iedere keer weer goed. Ruime keuze, goede kwaliteit, vriendelijke eigenaar en personeel. Ik kom hier weer graag terug.
J.
Mevr. J. Doorn
Heerlijk gegeten en gezellig personeel
E.
Mevr. E. Jansen
Uitstekend eten. Zeer vriendelijke bediening. Goed aanbod van gerechten. Lof voor de keuken.
T.
Mevr. T. Schuilwerve
Lekker gegeten en vriendelijke bediening!
I.
Mevr. I. Kuipers
Lekker gegeten op een goeie plek. Vriendelijk personeel.
Lekkere gerechten en zeker voor herhaling vatbaar!
G.
Dhr. G. Dewitte
sfeervol kader met een gezellige drukte. je ziet deels de werking van de keuken. enig minpuntje was de redelijke meerprijs voor de vis van de dag. De lekkere zeebaars maakte echter veel goed.
D.
Mevr. D. Wezemer
Was gewoon heel goed.
N.
Dhr. N. Vannunenpeeters
Een geweldige keuze uit het menu, zeer gevarieerd en erg lekker.
We waren iets later maar dat was geen probleem, dachten dat we tussen 17:00 en 19:00 daar moesten zijn.