Op zoek naar een diner met korting, een betaalbare lunch of wil je ontbijten voor de allerbeste prijs? Reserveer direct bij de beste restaurants in de buurt van Zeeland.
3- of 4-gangenlunch bij Michelinster-restaurant De Kromme Watergang
Restaurant De Kromme Watergang
9.9 star
Perfect • 90 beoordelingen
Hoofdplaat
€98€78
Verkocht: 116
In het kort
Beleef een culinaire middag en laat je verrassen door een hoogwaardige 3- of 4-gangenlunch van de chef bij Restaurant De Kromme Watergang: bekroond met 2 Michelinsterren
Highlights
Multideal:
3-gangenlunch van de chef €78
4-gangenlunch van de chef €124
Een culinaire ervaring met een verrassende 3- of 4-gangenlunch, speciaal voor jou samengesteld door de chef
Het restaurant heeft 2 Michelinsterren en maar liefst 18 punten in de Gault Millau!
Geniet van een middagvullende lunch met gastronomische gerechten
Het menu is op basis van Zeeuwse producten
Hier komen kunst en keuken samen voor een fantastische restaurantbeleving
Een heerlijke lunch met verrassende gerechtjes , mooie locatie, top bediening. Zeker voor herhaling vatbaar
J.
Dhr. J. Filius
Sfeervol restaurant, bediening en eten was uitstekend!
M.
Mevr. M. Gilhuys
Super ontvangst. Fantastische ambiance.
Het eten is een geweldige combinatie van smaken. Alles was even lekker. We gaan dit zeker nog eens doen.
A.
Mevr. A. Van De Plasse
Geweldig, heerlijk gegeten. Goede sfeer, je voelt je zeer welkom.
C.
Mevr. C. Back-Vermeulen
Top restaurant,zijn sterren dik verdiend!
A.
Mevr. A. Hoekstra
Y.
Mevr. Y. De Blaeij
M.
Dhr. M. Van Wijngaarden
Prima restaurant, heerlijke smaakcombinaties met een goed glas, Top Edwin en Tom.
S.
Dhr. S. Degroot
Heerlijk gegeten in een sjieke ambiance, maar met een redelijk informele bediening. Voor ons een zeer geslaagde combinatie.
T.
Dhr. T. Van Durm
F.
Dhr. F. Blommaert
Heel erg lekker gegeten. Super goede, vriendelijke bediening. Echt een aanrader
L.
Mevr. L. Priem
Dit is nou echt zo'n "once in a lifetime experience!" Onwijs lekker, top bediening en de porties zijn meer dan voldoende. Heerlijke wijnkaart en ook thee/ koffie na met wat lekkers is zeker een aanrader!